LOTUL OLIMPICILOR NAȚIONALI LA INFORMATICA

LOTUL OLIMPICILOR NAȚIONALI LA INFORMATICA

CÎntreaga echipă ICHC promovează performanța, respectă și valorizează excelența! Vă prezentăm 4 dintre elevii excelenți ai liceului nostru ce fac parte din LOTUL OLIMPICILOR NAȚIONALI LA INFORMATICA, care și-au testat limitele, și au câștigat: Boni DANIEL STEFAN– MEDALIA DE ARGINT ȘI MENȚIUNE MEN, PAVEL ALEXANDRU– MEDALIA DE ARGINT ȘI MENȚIUNE MEN și Puscașu RAZVAN STEFAN– MEDALIA DE BRONZ, elevi în clasa a X-a; Radovici MIHAI STEFAN – MEDALIA DE BRONZ, elev în clasa a XI-a. În spatele acestor performanțe stau cadre didactice cu o excelență dăruire și competență profesională și o muncă asiduă pentru care vă mulțumim! Iar noi, întreaga echipă ICHC, nu ne dorim decât să contribuim României prin performanțele elevilor noștri, deoarece ei sunt viitorul științei în România! Suntem mândri de voi și vă dorim reușite internaționale!